Grupa I - EN (zaawansowana)
Grupa II - PL (średniozaawansowana, z tłumaczem)
11:00 - 12:00 Lunch
12:00 - 13:30 Grupa I: wykład - tech. dent. Dimitris Varvatakos
Grupa II: wykład - tech. dent. Lucian Dansorean
13:30 - 15:30 Grupa I: warsztaty - tech. dent. Dimitris Varvatakos
Grupa II: warsztaty - tech. dent. Lucian Dansorean
15:30 - 16:00 Przerwa kanapkowa
16:00 - 17:30 Grupa I: wykład - tech. dent. Lucian Dansorean
Grupa II: wykład - tech. dent. Dimitris Varvatakos
17:30 - 19:30 Grupa I: warsztaty - tech. dent. Lucian Dansorean
Grupa II: warsztaty - tech. dent. Dimitris Varvatakos
20:00 - 01:00 Kolacja z atrakcjami
08:00 - 10:00 Śniadanie
10:00 - 10:30 Wykład "Nowości w oprogramowaniu inLab SW 19" - tech. dent. Patrycja Miałkowska
10:30 - 11:15 Wykład "Jak przywrócić pacjentowi funkcjonalny i estetyczny uśmiech przy użyciu technologii CAD/CAM.
Od deprogramatora Kois`a poprzez wax-up do osiągnięcia finalnej pracy całoceramicznej" - tech. dent. Patrycja Miałkowska
11:15 - 12:00 Wykład "Let's connect - praktyczne wskazówki na temat skutecznej komunikacji z lekarzami posiadającymi skanery wewnątrzustne" - tech. dent. Rebeka Sobolewska
12:00 - 12:45 Wykład "Implantoprotetyka CAD/CAM w kontekście współpracy dentysta - technik" - lek. stom. Bartosz Startek, tech. dent. Joanna Bodzianny
12:45 - 13:30 Wykład " Cyfrowa twarz z cyfrowymi zębami w cyfrowym świecie stomatologii, czyli estetyka połączona z funkcją w systemie inLab" - tech. dent. Paulina Pokusa
13:30 - 14:15 Lunch
14:15 - 15:30 Wykład z pokazem praktycznym "All - ceramic: my passion - estetyka odcinka przedniego" - tech. dent. Katarzyna Subotowicz
15:30 - 16:00 Przerwa, lunchboxy
16:00 -19:30 Spływ kajakowy
20:15 - 01:00 Grill
Grupa I - EN (zaawansowana)
Wykład
"How to effectively design and create advanced implant structures with inLab"
Warsztaty
Grupa II - PL (średniozaawansowana, z tłumaczem)
Wykład
"W jaki sposób skutecznie projektować i wytwarzać prace implantologiczne"
Warsztaty
Grupa I - EN (zaawansowana)
Wykład
"Tips&tricks with inLab SW based on real-life cases"
Warsztaty
Grupa II - PL (średniozaawansowana, z tłumaczem)
Wykład
"Praktyczne wskazówki i porady dotyczące pracy z oprogramowaniem inLab"
Warsztaty
Dimitris ukończył wydział Technologii Dentystycznej w Technological Educational Institute w Atenach w 1990 r. Od 1994 r. prowadzi laboratorium dentystyczne Vtdentalab (Glyfada, Ateny). Od tego czasu uczestniczył w wielu seminariach stomatologicznych w Grecji, a także w innych krajach, takich jak Niemcy.
Zintegrował cyfrowy przepływ pracy w swoim laboratorium w 2009 r., kiedy zakupił system inLab. Opinion Leader system inLab od 2013 r. Publikował w magazynie Ivoclar Vivadent Reflect. Jego laboratorium było pierwszym w Grecji, które rozpoczęło współpracę z dentystami przez portal Sirona Connect. Do tej pory otrzymał ponad 1600 cyfrowych wycisków.
Lucian jest technikiem dentystycznym z ponad 25-letnim doświadczeniem. Swoją zaawansowaną wiedzę techniczną zdobywał w Niemczech. Z biegiem lat opracował kilka technik i koncepcji technicznych, z których niektóre są opatentowane i opublikowane pod egidą "Advanced Techniques in Dental Technology", gdzie jest autoryzowanym wykładowcą. Od 2017 roku jest akredytowanym trenerem VITA i Opinion Leaderem systemu inLab w Dentsply Sirona.
Katarzyna jest praktykującym od ponad 20 lat technikiem dent. z pasją, specjalizującym się w wielu dziedzinach, m.in. w estetycznych uzupełnieniach stałych i wszelkich zagadnieniach z tym związanych. Od lat jako instruktor prowadzi wykłady, warsztaty, szkolenia i kursy, głównie z zakresu licowania ceramiką zarówno dla techników i jak dla lekarzy, jest konsultantem w Polsce i poza granicami kraju. Jest autorką książki „Ceramika dla każdego” (wyd. przez Elamed 2008) oraz wielu artykułów do prasy fachowej w Polsce i nie tylko. Sama również nieustannie bierze udział w kursach i konferencjach, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Z przyjemnością dzieli się wiedzą, jak i czerpie ją od innych.
Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej na kierunku techniki dentystyczne.
Swą przygodę z technologią CAD/CAM rozpoczęła w 2010 roku. Wkroczyła w świat trenerów systemu inLab firmy Dentsply Sirona w 2014 roku. Od tego czasu dzieli się swoją wiedzą zdobywaną na licznych szkoleniach w Polsce i za granicą.
Od niespełna dwóch lat prowadzi własne laboratorium Artizmo Dental Lab, które specjalizuje się w pracach przywracających pacjentom funkcjonalny i estetyczny uśmiech w oparciu o różnorodne teorie okluzji.
Paulina jest absolwentką Krakowskiej Szkoły Medycznej. Dyplom technika dentystycznego uzyskała w 2009 r. Obecnie pracuje w cyfrowej pracowni protetycznej DentalScan, zajmującej się wdrażaniem rozwiązań CAD/CAM w każdej dziedzinie stomatologii. Od kilku lat łączy pracę w laboratorium protetycznym z funkcją Krajowego Konsultanta systemu inLab. Wykładnią jej pracy jest dążenie do perfekcji i sprostanie wymaganiom estetyki, dlatego swoje umiejętności zawodowe podnosi na licznych szkoleniach oraz konferencjach w Polsce i poza granicami. Zajmuje się wykorzystaniem technologii CAD/CAM w protetyce stałej, implantoprotetyce oraz ortodoncji.
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od 2014 r. lat związana nierozłącznie z systemem inLab, na co dzień dzięki możliwościom CAD/CAM’u współpracująca z lekarzami z całej Polski (a nawet świata) pod szyldem scan_lab.
Absolwent wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2010 r.
Lekarz na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu.
2010 r. – staż w 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu SPZOZ.
2013 r. - rozpoczęcie szkolenia specjalizacyjnego z chirurgii szczękowo-twarzowej na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej
w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie.
2014 r. - kontynuacja programu specjalizacyjnego na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu,
na którym to, po dzień dzisiejszy rozwija swoją pasję, a jej owocami jest, między innymi, autorski system narzędzi do przeszczepów kostnych
oraz sterowanej regeneracji kostnej produkowany w Portugalii.
2015 r. - stypendium w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Carla Gustava w Dreźnie (Univ.-Prof. Dr. med. Dr. med. dent. Günter Lauer).
2016 r. – staż w Klinice Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej w Gliwicach (Prof. dr hab. n. med. Adam Maciejewski)
2017 r. – stypendium w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Heidelbergu na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej (Univ.-Prof.Dr.Dr. Jurgen Hoffmann)
Autor licznych publikacji i wystąpień międzynarodowych.
Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie, aby dowiedzieć się do której grupy językowej chciał(a)byś zostać przypisany/a.
Cena 2190 zł zawiera:
- uczestnictwo we wszystkich wykładach i warsztatach podczas 2-dniowego wydarzenia inLab Summit Poland 2019
- 2 noclegi w pokoju 1-osobowym (30.05/31.05 i 31.05/01.06)
- wyżywienie
- korzystanie z części rekreacyjnej kompleksu (m.in. basen, sala cardio, saunarium)
- dodatkowe atrakcje (impreza z dj-em, spływ kajakowy, grill)